Loading...

O nas

EXTRAORDINARY ART TEAM & CREATIVE MINIMALISM LOVERS
Home / O nas

Design is not making beauty, beauty emerges from selection, affinities, integration, love

Louis Khan

Out Of Mind powstało, bo pomysły są po to, żeby je realizować. Od tego czasu Ciągle się rozwijamy gromadząc cenne doświadczenie. Stanowimy załogę działu graficznego potężnej firmy o profilu motoryzacyjnym. Na co dzień wspieramy projekty o globalnym zasięgu, ale chcieliśmy też wesprzeć lokalny rynek. Wtedy narodził się pomysł na rozszerzenie działalności, pełniejsze wykorzystanie naszych możliwości, doświadczenia i graficznego zacięcia.

Załoga OOM to wykwalifikowani rzemieślnicy, ale też ludzie z polotem i fantazją. Zaufaj nam, a przekonasz się jak łatwa i owocna może być współpraca. Dostarczymy Ci profesjonalny produkt o wysokim standardzie, z uwzględnieniem Twojej wizji i pomysłu. Pomożemy Ci w stworzeniu materiałów reklamowych, opakowania, profesjonalnej instrukcji obsługi, animowanych prezentacji, modelu 3D i czego tylko Twoja wyobraźnia zapragnie.

Jana
Graphic Manager

Maciek
Graphic Illustrator / Graphic 3D

Sylwia
Graphic Project Coordinator

Tomek
Graphic Illustrator / Graphic 3D

Nasze motto ?

WE MAKE IDEA VISIBLE!

OUT OF MIND GRAPHIC STUDIO

Dlaczego Out Of Mind?

We're Creative

Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego nie ograniczamy się do szablonowego myślenia. Wychodzimy poza ramy, poza horyzonty, naprzeciwko nowościom i chwytamy ulotne myśli twórcze zanim umkną.

We're Punctual

Jesteś w ciągłym ruchu? Czas również nie zwalnia. Dobra wiadomość jest taka, że właśnie nadszedł odpowiedni moment, by sprawić, aby TWÓJ BIZNES dotrzymał Ci kroku. Kiedy, jak nie teraz?

We Have Magic

Zatroszczymy się o Twoje oczekiwania i przeOBRAZimy je w profesjonalny wizerunek Twojej firmy, produktu lub usługi. Nadamy mu wyraźne kształty i kolory, aby stał się widoczny.