Loading...

Usługi

WE PROVIDE THE BEST DIGITAL SOLUTIONS
Home / Usługi

Branding

Wykreujemy atrakcyjny i spójny wizerunek dla Twojej firmy, produktu lub usługi. Stworzymy logo i wszelkie materiały reklamowe, gadżety, czy opakowania, które pomogą zaistnieć Twojej marce na rynku.

Marketing

Od lat tworzymy materiały reklamowe dla dużych marek. Skorzystaj z naszego doświadczenia, przyjrzymy się Twoim działaniom reklamowym, doprecyzujemy, doradzimy, aby w finale otrzymać w pełni spójny wizerunek Twojego biznesu.

Web Design

Mówi się, że to czego nie ma w Internecie nie istnieje, ale z całą pewnością traci możliwość bycia widocznym globalnie. Pomożemy Ci przejść w tryb online. Stworzymy atrakcyjną szatę graficzną i stronę Internetową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Photo & Video

Dokładamy wszelkich starań, by Twój projekt był atrakcyjny wizualnie. Pomożemy znaleźć profesjonalne zdjęcia dla Twojego produktu, czy usługi lub wykonamy je sami. Potrzebny film? Nie ma problemu, wykonamy go dla Ciebie.

Animation & 3D

Dla dynamicznych ludzi akcji, dla tych którzy chcą się przebić przez statyczne obrazy. Chcesz uatrakcyjnić nudną prezentację, objaśnić metodę działania, czy po prostu zaprezentować swój produkt z lepszej strony? Pomożemy Ci osiągnąć zamierzony cel.

FIs & Manuals

Jesteś firmą produkującą elektronikę, meble, części samochodowe? Stworzymy instrukcję obsługi lub instrukcję montażu dla Twojego produktu. Wysokiej jakości ilustracje pomogą Twoim klientom w sprawnym użytkowaniu.

Każdy projekt jest dla nas równie ważny, dlatego staramy się podchodzić do niego bardzo indywidualnie. Zarówno na etapie wyceny, zbierania materiałów, jak i podczas jego tworzenia. Obok możesz zapoznać się z procesami, jakie następują na poszczególnych etapach powstawania Twojego projektu.

Jeśli masz więcej pytań lub wątpliwości jak rozpocząć z nami współpracę, zajrzyj do zakładki FAQ lub Regulaminu.

Projekt projektowi nierówny, dlatego przeprowadzamy szczegółowy wywiad w celu poznania Twoich oczekiwań oraz pobieramy 25% zaliczki na rozpoczęcie prac.

Po zapoznaniu wytycznych zlecenia i otrzymaniu wszelkich niezbędnych do prac materiałów, rozpoczyna się proces projektowania.

W zależności od rodzaju projektu, po akceptacji jego wyglądu, projekt na tym etapie trafia do druku lub jest lokowany na Twoim serwerze.

Projekt na tym etapie jest już ukończony. Rozliczamy się, a Ty możesz cieszyć się gotowym dziełem 🙂